Jan Linssen zaal
De Jan Linssen zaal is de grootste ruimte in het Maasgebouw met twee grote bars, waaronder een koffiebar en een food counter. Dat maakt de zaal de ideale ruimte voor de ontvangst van honderden mensen. De zaal beschikt over de nodige faciliteiten die je wenst bij een ontvangst, congres of feest met een dergelijke omvang.
-
Geschikt voor 20 tot 350 personen
-
Onze grootste zaal, ideaal voor een congres of feest
-
Flexibel in te delen; capaciteit gemakkelijk uit te breiden
-
1.000 gratis parkeerplaatsen voor de deur
-
Faciliteiten als (koffie)bars en een food counter
Eén-tweetje
De langgerekte Jan Linssen zaal kan in directe verbinding worden gebracht met de Puck van Heel zaal en Coen Moulijn zaal, die je bijvoorbeeld kunt gebruiken voor een presentatie of vergadering. Dat is het mooie van De Kuip: je kunt alle zalen naar wens indelen. Zo ontstaat er altijd de juiste ruimte voor jouw evenement in Rotterdam.Groots en flexibel
Een Feyenoorder die maar liefst 21 seizoenen in het eerste elftal speelde, verdient een grote zaal. Vandaar dat de Jan Linssen zaal een imposante omvang heeft en zodoende plaats biedt aan diverse evenementen. Klaar voor de presentatie van de kwartaalcijfers met een aansluitende borrel? In de Jan Linssen zaal komt dit evenement tot zijn recht. En het mooie is: iedere aanpassing die je voor ogen hebt kan geregeld worden, mede vanwege de flexibiliteit van de zaal en die daaromheen.
Maatwerk
Deze ruimte kan voorzien worden van aankleding op maat om je collega’s en/of gasten nog meer te inspireren. Ook niet geheel onbelangrijk: de zaal is voorzien van gratis wifi en toegankelijk voor invaliden. Door de natuurlijke lichtinval aan een zijde van de zaal blijft het gezelschap scherp. Toch op zoek naar afwisseling tijdens het congres? Wat dacht je van een rondleiding door de imposante Kuip om vervolgens geïnspireerd de sessie voort te zetten. Uiteraard is er ook de mogelijkheid om de vergadering of brainstormsessie te combineren met de uitgebreide culinaire mogelijkheden. Goede bereikbaarheid
Je komt samen in De Kuip. De locatie wordt geroemd om haar bereikbaarheid. Het stadion is snel te bereiken voor bijvoorbeeld een congres via de A16 of met het openbaar vervoer. Bezoekers hoeven zich geen zorgen te maken over het gebrek aan parkeergelegenheid. De Kuip heeft de beschikking over 1.000 gratis parkeerplaatsen voor de deur, een luxe in een drukke stad als Rotterdam.Interesse?
Wil je een evenement organiseren in De Kuip of ben je benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag een offerte aan via onderstaande button!
Offerte aanvragen